Ostatnia Aktywność:

FAQ

Często zadawane pytania

Co to jest Klub Patriotyczny?

Klub patriotyczny to miejsce w którym wiele osób o myślach patriotycznych odnajdą wsparcie jakie nigdy wcześniej nie doznali. Wszystkich w klubie łączy jedna podstawowa wartość. Miłość do naszej Ojczyzny. Członkowie klubu regularnie się spotykają i biorą udział we wspólnych wyjazdach, oraz spotkaniach grupowych. Integrujemy środowisko patriotyczne oraz zachęcamy do tworzenia nowych przyjaźni z osobami o podobnych wartościach i zainteresowaniach.

Czy muszę brać udział w spotkaniach grupowych?

Nie ma przymusu aby brać udział we wyjazdach czy spotkaniach grupowych. Można dołączyć i obserwować oraz komentować to co się dzieje na forum, tam najczęściej będą planowane nowe wydarzenia. Jeśli czujecie że chcielibyście spróbować i wziąć udział w wydarzeniu to wystarczy zgłosić swoją chęć na forum.

Na jakim obszarze działa Klub Patriotyczny?

Obecnie Klub Patriotyczny działa na terenie Wrocławia i województwa Dolnośląskiego. Czy planujemy się rozwijać w innych obszarach kraju? Tak, w przyszłości chcielibyśmy działać na terenie całego naszego kraju, ale aktualnie skupiamy się wyłącznie na wykazanym powyżej obszarze.

Czy dołączenie do Klubu coś kosztuje?

Nie, dołączenie do Klubu Patriotycznego nic nie kosztuje.

Jak mogę być aktywny w Klubie?

Tworzymy mnóstwo okazji aby być czynnym członkiem klubu. Szczegóły można znaleźć przede wszystkim na forum, ale i często w prywatnych wiadomościach otrzymywanych od innych klubowiczów.

Co to są punkty w Klubie?

Klub Patriotyczny to miejsce w którym członkowie wspierają się wzajemnie. Przez pomaganie innym członkom klubu otrzymujemy punkty dzięki którym nasza pozycja w klubie rośnie oraz zdobywamy cenne zaufanie. Regularnie tworzymy nowe okazje do zdobywania punktów. Punkty udzielane są również za pomoc w rozwoju klubu czy organizowanie wydarzeń. Klubowicze z określoną ilością punktów otrzymują odznaki klubowe co jest odzwierciedleniem ich aktywności oraz zaangażowania. Po przejściu pewnych etapów nasza rola w Klubie jest bardziej znaczącą co stwarza nowe możliwości rozwoju indywidualnej, udziału w decyzjach oraz nagrody. Osoby z wysokim rankingiem będą mieli możliwość uczestnictwa w lukratywnych przedsięwzięciach które najczęściej odbywać się będą prywatnie.

Klubowicz z najwyższym Rankingiem
1.
Paweł
5000Punktów
2.
Patryk
150Punktów
3.
Marek
50Punktów
Aktywność